Biały materiał

Czyszczenie na mokro

Białe rękawice i stopy podłogowe charakteryzują się najwyższą zdolnością czyszczącą. Tłuszcz i brud rozkładają na emulsję, którą wsysa w siebie i zatrzymuje. Stosuje się je w stanie obficie namoczonym, a więc do powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą – okna, drzwi, twarde wykładziny podłogowe, okładziny, wanny, umywalki i inne sanitariaty, baterie wodociągowe, powierzchnie szklane, kuchenki, digestoria, zlewy kuchenne, blaty kuchenne, naczynia, nadwozia i dyski kół samochodów itp. Doskonale pochłaniają nieprzyjemny zapach, dlatego są idealne do czyszczenia lodówek i kuchenek mikrofalowych, przy czyszczeniu których nie jest odpowiednie użycie środków chemicznych. Można nimi także wyczyścić różne plamy na dywanach, tapicerce, ubraniach i obuwiu.

Do czyszczenia okien służy czyścik do okien Expres. Wodę z powierzchni szklanych należy po czyszczeniu usunąć zbierakiem, który po każdym starciu trzeba wysuszyć Sunbeamem. Można nim także usunąć resztki wody i zabrudzeń z ram okiennych. Do mycia naczyń przystosowany jest swoją wielkością czyścik Mini.

Stosowanie

Czyściki przed użyciem należy dobrze namoczyć i wyżąć, następnie kolistymi ruchami usunąć tłuszcz i brud, resztki wody i brudu doczyścić z użyciem wilgotnego lub suchego Sunbeamu. W czasie czyszczenia należy czyściki na bieżąco płukać w czystej wodzie, przy silnym zabrudzeniu można użyć Mydła Naturalnego z Nanosrebrem. Użyte czyściki należy prać ręcznie przy użyciu Mydła Naturalnego z Nanosrebrem lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu jakiegokolwiek proszku do prania bez dodatku środka do płukania. Należy unikać suszenia w suszarkach automatycznych lub na grzejnikach.