Sunbeam

Polerowanie i nabłyszczanie

Czyścik Sunbeam ma dzięki gęstej strukturze włókien wyjątkowo wysoką zdolność absorpcji. Wsysa resztki wody i emulsji wyciekające po użyciu białego i beżowego materiału i w ten sposób nabłyszcza czyszczoną powierzchnię. Bardzo łatwo można nim wypolerować najróżniejsze powierzchnie – okna, lustra, lampy, baterie wodociągowe, meble, ceramikę, naczynia, akcesoria meblowe, nadwozia samochodów, czarną i białą technikę lub optykę precyzyjną. Do czyszczenia okularów, obiektywów aparatów fotograficznych i kamer, monitorów komputerów, wyświetlaczy telefonów komórkowych, lunet, CD itp. należy stosować suchy lub lekko nawilżony „Sunbeam do okularów”.

Sunbeam Duo składa się z dwóch czyścików różnego koloru, przy czym ich kolor nie ma wpływu na funkcjonalność, służy wyłącznie do ich lepszego rozróżnienia. Jeden z czyścików zalecamy używać w kuchni a drugi do czyszczenia łazienki i reszty gospodarstwa domowego.

Sunbeam XXL można z powodu jego doskonałej zdolności absorpcji i wielkości używać jako ręcznik do ciała (w czasie podróży, na basenie, w centrum wellness itp.), jako ręcznik do włosów, ręcznik dla małych dzieci lub dla ludzi o wrażliwej skórze. Można go także używać w kuchni jako ścierki do naczyń, do froterowania podłóg stałych wszelkiego typu, do wycierania i polerowania nadwozia samochodu lub do wysuszenia sierści zwierząt domowych.

Stosowanie

Sunbeam należy używać suchy lub wilgotny (wilgotny lepiej wchłania), wycierać nim resztki wody, która pozostaje na czyszczonej powierzchni po użyciu białego lub różowego materiału. Można nim także polerować powierzchnie, które nie są wyraźnie zabrudzone (trzeba go używać złożony, nie zgnieciony). W czasie czyszczenia należy go na bieżąco płukać w czystej wodzie, przy silnym zabrudzeniu można użyć Mydła Naturalnego z Nanosrebrem.

Użyte czyściki należy prać ręcznie przy użyciu Mydła Naturalnego z Nanosrebrem lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu jakiegokolwiek proszku do prania bez dodatku środka do płukania. Czyściki należy suszyć pomału, unikać suszenia w suszarkach automatycznych lub na grzejnikach.